Reklama

Niedziela Małopolska

Żeby złapać bakcyla na aktywne życie

Ósma edycja ogólnopolskiej Spartakiady Zimowej, największych zimowych zawodów sportowych w Polsce bez wpisowego, odbędzie się w sobotę 3 marca 2018 r. w Koninkach. Jak informują organizatorzy - Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Krakowskiej oraz Stacja Narciarska w Koninkach - uczestnicy w wieku 8 - 30 lat będą mogli całkowicie bezpłatnie wziąć udział we wszystkich konkurencjach: slalom gigant dla narciarzy, slalom gigant dla snowboardzistów oraz zjazd na „byle czym”. Do udziału zaproszeni są także księża, siostry zakonne, klerycy w konkurencji dla osób duchownych. Organizatorzy zapewniają, że również rodzice i opiekunowie najmłodszych uczestników nie będą skazani na nudę, bowiem dla wszystkich rodzin odbędą się grupowe zmagania i zabawy.

[ TEMATY ]

Kraków

zima

Kamila Początko

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Ideą wydarzenia jest zachęcanie młodych do prowadzenia aktywnego trybu życia. Organizatorom tegorocznej edycji spartakiady przyświeca hasło: „Wiecznej chwały czas”. - Chcemy poruszyć umysły i ciała młodych ludzi, w tym także nas samych. Musimy myśleć, na co przeznaczamy nasz czas, gdzie spędzamy go aktywnie, a gdzie go marnujemy.” - tłumaczy Wioleta Śmiech, koordynator Spartakiady Zimowej i podkreśla, że propozycja skierowana jest do wszystkich, niezależnie od umiejętności. Trzeba to poczuć, tę atmosferę zmagań i zabawy, żeby złapać bakcyla na aktywne życie.

W zeszłorocznej edycji, wzięło udział 150 uczestników. W organizację zaangażowanych było ponad 30 wolontariuszy. Więcej informacji o wydarzeniu można znaleźć na stronie: www.spartakiadazimowa.pl oraz na fb: www.facebook.com/SpartakiadaZimowa/

Pomóż w rozwoju naszego portalu

Wspieram

2018-01-20 11:43

Oceń: 0 0

Reklama

Wybrane dla Ciebie

Kraków: uroczystości pogrzebowe Zbigniewa Wodeckiego będą miały charakter rodzinny

[ TEMATY ]

muzyka

Kraków

pogrzeb

wikipedia.pl

Uroczystości pogrzebowe Zbigniewa Wodeckiego będą miały charakter rodzinny. Bliscy zmarłego muzyka wydali oświadczenie, w którym proszą o uszanowanie ich żałoby. Podane są również szczegóły ceremonii pogrzebowej.

Uroczystości pogrzebowe Zbigniewa Wodeckiego odbędą się we wtorek 30 maja. Msza św. w jego intencji zostanie odprawiona o godz. 12.00 w Bazylice Mariackiej, a nie – jak wcześniej podawano – w kościele św. św. Piotra i Pawła. Ceremonia będzie miała charakter rodzinny. Pożegnanie na Cmentarzu Rakowickim odbędzie się o godz. 14.00 przy grobowcu rodzinnym.
CZYTAJ DALEJ

Profanacja i oburzenie! Michał Szpak naśladuje ukrzyżowanego Jezusa

2025-05-03 23:25

[ TEMATY ]

profanacja

Autorstwa Silar - Praca własna/commons.wikimedia.org

Michał Szpak

Michał Szpak

Michał Szpak posunął się za daleko. Jego zdjęcie przypominające ukrzyżowanego Jezusa to nie „artyzm”, a profanacja!

Szpak na zdjęciu pozuje z nagim torsem i rozłożonymi rękami w sposób wyraźnie przywodzący na myśl wizerunek ukrzyżowanego Jezusa.
CZYTAJ DALEJ

Bundestag wybrał w drugim podejściu Friedricha Merza na kanclerza

2025-05-06 16:49

[ TEMATY ]

Niemcy

PAP/EPA/HANNIBAL HANSCHKE

Niemiecki parlament wybrał we wtorek w drugim podejściu chadeka Friedricha Merza na kanclerza. Kandydata trójpartyjnej koalicji CDU, CSU i SPD w tajnym głosowaniu poparło 325 posłów – poinformowała przewodnicząca Bundestagu Julia Kloeckner. Wymagana większość absolutna wynosi 316 głosów.

Przeciwko głosowało 289 parlamentarzystów.
CZYTAJ DALEJ

Reklama

Najczęściej czytane

REKLAMA

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję