Reklama

Kościół

25 lat portalu niedziela.pl - życzenia od naszych Przyjaciół

W lutym na portal obchodzi 25-lecie istnienia. Dziękujemy, że jesteście z nami i wspólnie tworzycie społeczność „Niedzieli”. Dziękujemy także naszym Przyjaciołom, którzy swoim słowem wsparli nasz jubileusz.

"Nie wyobrażam sobie świata mediów bez Niedzieli - czasopisma które od ćwierć wieku informuje, formuje i reformuje Kościół i świat. Redakcja wraz z wieloma współpracownikami i czytelnikami współtworzyła - i nadal to czyni - wspólnotę osób wierzących i żyjących wartościami chrześcijańskimi, chcących pogłębiać swoją wiarę, rozumienie świata, ciekawość procesów i przemian na przestrzeni lat. Bardzo gratuluję tej rocznicy z całego serca i życzę wytrwałości w dalszym edukowaniu i formowaniu nas wszystkich oraz błogosławieństwa dla wszystkich Twórców tego dzieła. Dziękuję za realizację misji nieustannego przypominania o tym co ważne.”

prof. Monika Przybysz

*

Reklama

"Będąc w Kościele tworzymy wspólnotę tę bliższą i dalszą. Dzięki portalowi niedziela.pl można się dowiedzieć co dzieje się w naszej wspólnocie. Wspaniałe refleksje, dystans,  pogłębienie Katolicka publicystyka Bóg zapłać za minione 25 lat”

Ks Jakub Bartczak

*

Droga internetowa „Niedzielo”!

Ten Jubileusz to wielkie Święto! Czas podsumowań i nowych Wyzwań…

Całej redakcji portalu ślę z serca płynące życzenia nieustannych inspiracji, by tak jak dotychczas łagodnie, ciekawie, ale i z wielkim przekonaniem wskazywał Czytelnikom Drogę i by niesione treści wciąż nasycały Ducha.

A czytelnikom życzę, by ten wyjątkowy Tygodnik w swojej tak łatwo dostępnej formie online był dla nich w gąszczu fake newsów i myślowego chaosu Kompasem, źródłem Wartości i Umocnienia. Serdecznie pozdrawiam z Watykanu!

Magdalena Wolinska-Riedi

*

Służba Bogu i milionom ludzi jest w DNA portalu niedziela.pl. Ta służba jest pełna poświęcenia, co widzę bardzo dobrze „od kuchni” współpracując od wielu lat z portalem niedziela.pl. Przez to wypełnia się charyzmat tego tygodnika i portalu. Powstaje on bowiem u stóp Jasnej Góry i ma na pierwszej stronie wizerunek Służebnicy Pańskiej, która niech dalej otacza macierzyńską opieką Pracowników i Czytelników „Niedzieli”.

ks. Paweł Rytel-Andrianik

2022-02-12 07:00

Ocena: +1 0

Reklama

Wybrane dla Ciebie

Budować katolicką świadomość

Niedziela podlaska 7/2014, str. 1, 8

[ TEMATY ]

Niedziela

jubileusz

Bożena Sztajner

Serdecznie Drodzy Czytelnicy „Niedzieli Podlaskiej”!

CZYTAJ DALEJ

Koziegłowy: profanacja figury Matki Bożej Fatimskiej

2023-01-30 16:33

[ TEMATY ]

profanacja

archpoznan.pl

Arcybiskup Stanisław Gądecki odwiedził miejsce profanacji figury Matki Bożej Fatimskiej w Koziegłowach k. Poznania. „Takie czyny wspólnota Kościoła przyjmuje z bólem i zobowiązuje się je naprawić poprzez obrzęd pokutny, który w tej parafii zostanie odprawiony w Środę Popielcową. Modlitwą otaczamy też sprawców, prosząc o ich nawrócenie” – czytamy w komunikacie Kurii Metropolitalnej w Poznaniu.

W piątek 27 stycznia w niedawno poświęconym kościele dokonano aktu wandalizmu – przewrócono figurę Matki Bożej, zdewastowano żłóbek, zniszczono nagłośnienie.

CZYTAJ DALEJ

Zmarł ks. dr hab. Stanisław Pamuła, były wicerektor i profesor WSD

2023-02-03 23:09

[ TEMATY ]

nekrolog

ks. Stanisław Pamuła

Karol Porwich/Niedziela

Kuria Metropolitalna w Częstochowie informuje, że 3 lutego, w wieku 82 lat, w 59. roku kapłaństwa, odszedł do Pana śp. ks. prał. dr hab. Stanisław Pamuła, były wicerektor Częstochowskiego Wyższego Seminarium Duchownego w Krakowie, wieloletni Wykładowca w Wyższym Seminarium Duchownym Archidiecezji Częstochowskiej, w Wyższym Instytucie Teologicznym im. NMP Stolicy Mądrości w Częstochowie oraz na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II w Krakowie.

Mszy św. żałobnej w niedzielę, 5 lutego o godz. 19.30 w kościele seminaryjnym Wyższego Międzydiecezjalnego Seminarium Duchownego w Częstochowie będzie przewodniczył abp Wacław Depo, metropolita częstochowski.

CZYTAJ DALEJ

Reklama

Reklama

Najczęściej czytane

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję