Reklama

Niedziela Łódzka

Łódź: Spotkanie łódzkich Macierzanek

2022-05-13 14:00

[ TEMATY ]

archidiecezja łódzka

Archiwum Wspólnoty Macierzanek

Zagadnieniu, czy i jak należy uczestniczyć z małym dzieckiem w liturgii Mszy Świętej było poświęcone kolejne spotkanie grupy łódzkich Macierzanek.

Reklama

Mamy z ich małymi dziećmi spotykają się regularnie na wspólnej modlitwie i omówieniu tematów, które są ważne dla ich życia rodzinnego i duchowego, by w ten sposób poszerzać swoją wiedzę i wiarę oraz by dzielić się swoim doświadczeniem. W spotkaniu, które odbywa się Duszpasterstwie Akademickim 5, uczestniczyła s. Iwona Jasińska – jadwiżanka oraz ks. Paweł Gabara, który sprawuje również opiekę duszpasterską nad wspólnotą. Macierzanki spotykają się również przy parafii pw. Miłosierdzia Bożego na Łódzkim Teofilowie. Więcej informacji o wspólnocie uzyskać można na stronie www.macierzanki.pl

Mamy, które chcą dołączyć do grupy, zapraszamy do kontaktu.

Oceń: 0 0

Reklama

Wybrane dla Ciebie

Łódź: Ogólnopolskie Rekolekcje Akademickie w Sanktuarium Najświętszego Imienia Jezus

[ TEMATY ]

archidiecezja łódzka

Justyna Kunikowska

W czwartkowy wieczór w Sanktuarium Najświętszego Imienia Jezus była możliwość uczestniczenia w Eucharystii transmitowanej z Kościoła Akademickiego KUL a następnie wysłuchania na żywo bądź za pośrednictwem internetu nauki rekolekcyjnej którą wygłosił o. Tomasz Nowak OP w świątyni oo. Jezuitów w Łodzi.

CZYTAJ DALEJ

Szwecja/ Premier: zdecydowaliśmy się poinformować NATO, że chcemy dołączyć do Sojuszu

2022-05-16 15:31

[ TEMATY ]

NATO

Fotolia

Zdecydowaliśmy się poinformować NATO, że chcemy dołączyć do Sojuszu - przekazała w poniedziałek premier Szwecji Magdalena Andersson. Rząd w Sztokholmie podjął formalną decyzję w sprawie pełnego członkostwa w Sojuszu.

"Ambasador Szwecji przy NATO wkrótce przekaże dokument władzom organizacji. Szwecja potwierdzi wówczas pisemnie swoją chęć i zdolność do członkostwa w sojuszu obronnym" - podkreśliła Andersson na specjalnie zwołanej konferencji prasowej.

CZYTAJ DALEJ

Żagań. Odnów Swoje cuda w naszych czasach

2022-05-16 23:25

[ TEMATY ]

Żagań

charyzmatyczne

Kamil Krasowski

Tym razem konferencję wygłosił Marek Filar - mąż jednej żony, ojciec czwórki dzieci, ze Wspólnoty Radości Paschalnej z Gdyni

Tym razem konferencję wygłosił Marek Filar - mąż jednej żony, ojciec czwórki dzieci, ze Wspólnoty Radości Paschalnej z Gdyni

W Sali Opackiej w parafii pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Żaganiu 16 maja odbyło się kolejne spotkanie zatytułowane "Odnów Swoje cuda w naszych czasach".

Było to piąte z cyklu siedmiu spotkań charyzmatycznych stanowiących przygotowanie do Pięćdziesiątnicy. Tym razem konferencję wygłosił Marek Filar - mąż jednej żony, ojciec czwórki dzieci, ze Wspólnoty Radości Paschalnej z Gdyni, pasjonat ewangelizacji, członek zespołu ds. Nowej Ewangelizacji Konferencji Episkopatu Polski. Gość mówił o doświadczeniu charyzmatycznym w Kościele w Polsce, o ważnych wydarzeniach, niezwykłych osobach i własnych doświadczeniach tamtych lat.

CZYTAJ DALEJ

Reklama

Reklama

Najczęściej czytane

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję