Reklama

Płyta

Czas cudów

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Wielu gra i nagrywa kolędy, ale nie wszystkim to wychodzi. W przypadku wciąż mało znanej grupy „Albo i Nie” o jakość nie ma obaw. Może dlatego, że – jak zwykli mówić członkowie tej śląskiej kapeli grającej chrześcijański pop – inspiracją dla nich jest Duch Święty. Ale na pewno dlatego, że granie i śpiewanie im wychodzi. Nie są profesjonalistami w tym sensie, że w życiu nie ograniczają się do tworzenia muzyki – muzykują po godzinach. Po godzinach przed 2 laty wydali drugą płytę – „14 spojrzeń”. Nie stała się ona przebojem, a szkoda, bo pokazała dojrzałość muzyków i miała potencjał. Najpewniej nie zadziałała promocja. Ale czy są wykonawcy muzyki chrześcijańskiej, którzy mają dobrą promocję? Do kolęd, które stanowią clou nowej płyty – „Cudów czas”, kapela podeszła twórczo. Grają je nieco inaczej, weselej. A radość płynie ze świąt Bożego Narodzenia. Tytułowy utwór, promujący płytę na youtube, kolędą nie jest, ale pokazuje możliwości zespołu. Same kolędy w ich wykonaniu... wpadają w ucho.

Pomóż w rozwoju naszego portalu

Wspieram

2017-12-20 11:40

Oceń: 0 0

Reklama

Wybrane dla Ciebie

Prokuratura: zatrzymano byłą właścicielkę działki pod Rzeszowem, na której odnaleziono szczątki płodów

2026-06-12 13:56

[ TEMATY ]

Rzeszów

PAP/Darek Delmanowicz

Na zlecenie prokuratora zatrzymano 57-letnią patomorfolog Magdalenę H. – poprzednią właścicielkę działki w miejscowości Lutoryż pod Rzeszowem, na której, podczas wykonywania prac ziemnych ujawniono odpady medyczne i szczątki płodów ludzkich – przekazała Prokuratura Okręgowa w Rzeszowie.

Rzecznik Prokuratury Okręgowej w Rzeszowie prok. Krzysztof Ciechanowski przekazał w piątkowym komunikacie, że Prokuratura Rejonowa w Rzeszowie o ujawnieniu na terenie jednej z posesji w Lutoryżu znacznych ilości odpadów medycznych, w tym głównie bloczków parafinowych i szkiełek mikroskopowych, została powiadomiona w środę.
CZYTAJ DALEJ

Serce nie bije. Reanimacja!

Niedziela częstochowska 25/2019, str. 4

[ TEMATY ]

Serce Jezusa

Karol Porwich/Niedziela

Ratowanie ludzkich serc to pasja. Ratowanie ludzkich serc fascynuje również Serce Jezusa!
CZYTAJ DALEJ

Mozambik żegna zamordowanego biskupa

2026-06-12 16:54

[ TEMATY ]

Mozambik

zamordowany

Bp Osória Citora Afonso

@Vatican Media

Bp Osória Citora Afonso

Bp Osória Citora Afonso

W Mozambiku pożegnano zamordowanego bp. Osória Citorę Afonso, ordynariusza diecezji Quelimane i administratora apostolskiego Beiry. Mszy żałobnej w katedrze Matki Bożej Wyzwolenia w Quelimane przewodniczył nuncjusz apostolski w Mozambiku abp Luís Miguel Muñoz Cárdaba. Jak relacjonuje Fides, po Eucharystii ciało biskupa przewieziono samolotem do Nampuli, gdzie zaplanowano dalsze uroczystości pogrzebowe i pochówek.

Bp Osório Citora Afonso został zamordowany 6 czerwca w swojej rezydencji w Quelimane. Papież Leon XIV przyjął wiadomość o jego śmierci „z bólem” i zapewnił o modlitwie za wiernych diecezji Quelimane i Beiry oraz całego Mozambiku „w tej godzinie zagubienia”.
CZYTAJ DALEJ

Reklama

Najczęściej czytane

REKLAMA

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję