Reklama

Rekolekcje Adwentowe

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Centrum dla Osób Niepełnosprawnych Caritas
im. św. Jadwigi Królowej,
Rzeszów
ul. Lubelska 13

10 grudnia piątek
godz. 16.00 - Msza św. z nauką rekolekcyjną
godz. 17.00 - Nabożeństwo Maryjne

11 grudnia sobota
godz. 9.00 - Wystawienie Najświętszego Sakramentu
Adoracja Najświętszego Sakramentu
Różaniec prowadzony przez poszczególne grupy
Możliwość skorzystania z Sakramentu Pokuty
godz. 11.00 - Msza św. z nauką rekolekcyjną
godz. 12.00 - Procesja ze świecami pod kapliczkę Niepokalanej,
Akt zawierzenia, Anioł Pański

12 grudnia niedziela
godz. 10.00 - Uroczysta Msza św. na zakończenie rekolekcji pod przewodnictwem bp. Kazimierza Górnego
godz. 11.00 - Wspólna agapa

Wszystkich serdecznie zapraszamy

Pomóż w rozwoju naszego portalu

Wspieram

2004-12-31 00:00

Oceń: 0 0

Reklama

Wybrane dla Ciebie

18 maja Kościół wspomina św. Stanisława Papczyńskiego

[ TEMATY ]

O. Stanisław Papczyński

Arkadiusz Bednarczyk

Kościół Katolicki wspomina 18 maja św. Stanisława Papczyńskiego, założyciela Zgromadzenia Księży Marianów Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny.

Święty o. Stanisław Papczyński urodził się 18 maja 1631 r. w Podegrodziu k. Starego Sącza. Po ukończeniu szkoły podstawowej, kontynuował naukę u jezuitów i pijarów. W roku 1654 wstąpił do zakonu pijarów, gdzie dwa lata później złożył śluby zakonne.
CZYTAJ DALEJ

Oświadczenie rzecznika prasowego archidiecezji krakowskiej

2026-05-17 15:49

[ TEMATY ]

rzecznik

Archiecezja Krakowska

Nieprawdą jest podana w tytule i leadzie artykułu red. Szymona Piegzy informacja, że „kardynał Ryś obiecał powołanie komisji, ale się z tego wycofuje”. Metropolita krakowski jest przekonany o potrzebie powołania diecezjalnej komisji historycznej, która wyjaśni także sprawę zmarłego biskupa Jana Szkodonia. Kardynał czeka jednak na ukonstytuowanie się komisji ogólnopolskiej, żeby ustalić możliwości współpracy oraz zakres działania komisji diecezjalnej.
CZYTAJ DALEJ

Wystawa „Witold Pilecki. Raporty z Auschwitz” otwarta!

2026-05-18 23:00

Muzeum Armii Krajowej

Muzeum Armii Krajowej w Krakowie odbyło się otwarcie nowej wystawy poświęconej Witoldowi Pileckiemu. W wernisażu wzięły udział tłumy publiczności.

W przypadającą dokładnie 13 maja 125. rocznicę urodzin rotmistrza Pileckiego krakowskie Muzeum zaprosiło na otwarcie nowej wystawy poświęconej jednemu z największych bohaterów II wojny światowej. Ekspozycja nosi tytuł „Witold Pilecki. Raporty z Auschwitz”.
CZYTAJ DALEJ

Reklama

Najczęściej czytane

REKLAMA

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję