Reklama

Aspekty

Jak się dogadać?

W parafii św. Józefa w Zielonej Górze odbyły się warsztaty o komunikacji.

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Dobra komunikacja to ważna sprawa. Wiedzą o tym studenci, którzy 17 listopada wzięli udział w miniwarsztatach na ten temat. Spotkanie miało miejsce w parafii św. Józefa w Zielonej Górze, a zorganizowało je Duszpasterstwo Akademickie Stodoła.

Uczestnicy warsztatów dowiedzieli się, jakie są najczęstsze błędy w komunikacji, jaka jest rola emocji oraz czym jest efektywne słuchanie. W zajęciach mogły wziąć udział osoby w wieku 19-30 lat. Więcej ciekawych propozycji Duszpasterstwa Akademickiego Stodoła znajdziecie tutaj.

Pomóż w rozwoju naszego portalu

Wspieram

2022-11-18 09:04

Oceń: +1 0

Reklama

Wybrane dla Ciebie

Kard. Dziwisz do studentów: patrzcie na Chrystusa i idźcie Jego drogą

[ TEMATY ]

studenci

Adam Gutkowski

Na rozpoczęciu wczorajszej Akademickiej Drogi Światła ze słowem pasterskim do studentów zwrócił się kard. Stanisław Dziwisz. „Jestem Wam głęboko wdzięczny, że chcecie iść drogą Jezusa Chrystusa. Iść za światłem, którym jest On, jedyny Pan” – mówił do młodych ludzi zebranych na placu przed Katedrą Wawelską metropolita krakowski.

Kard. Dziwisz wskazał, że światło Jezusa jest jedyną drogą zawierającą w sobie obietnicę nadziei, miłości i godziwej przyszłości. „Świadkiem i tym, który szedł za światłem Chrystusa był Karol Wojtyła. Był także studentem tak, jak Wy” – powiedział. Stwierdził, że papież kochał życie i był przy tym człowiekiem wrażliwym na piękno i dobro. „On wyraźnie rozpoznał, że jedyną drogą życia jest Jezus Chrystus” – wskazywał hierarcha.
CZYTAJ DALEJ

Św. Grzegorz Wielki

Niedziela Ogólnopolska 23/2008, str. 4-5

[ TEMATY ]

święty

pl.wikipedia.org

Grzegorz I Wielki, Jusepe de Ribera - Galleria Nazionale d'Arte Antica, Rome

Grzegorz I Wielki, Jusepe de Ribera - Galleria Nazionale d'Arte Antica, Rome
Drodzy Bracia i Siostry!
CZYTAJ DALEJ

Portugalia: W wypadku kolejki w Lizbonie zginęło co najmniej 15 osób

2025-09-03 22:29

[ TEMATY ]

Portugalia

PAP/EPA/MIGUEL A. LOPES

W środowym wypadku kolejki linowo-terenowej w Lizbonie zginęło co najmniej 15 osób, przekazało kierownictwo portugalskiego ratownictwa medycznego (INEM), aktualizując liczbę poszkodowanych w tragedii.

W wieczornym oświadczeniu sprecyzowano, że w następstwie wypadku rannych zostało 18 osób, z których pięć jest w stanie ciężkim. Wśród rannych znajduje się dziecko.
CZYTAJ DALEJ

Reklama

Najczęściej czytane

REKLAMA

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję