Reklama

Kościół

Franciszkański zespół FRS chce wydać nową płytę. Potrzebuje jednak …naszego wsparcia!

Po raz drugi chcemy nagrać płytę jako Franciszkański Rap Session. Niestety, jak wszystko, tego też nie da się zrobić bez środków finansowych. Dlatego chcemy prosić Was o pomoc w utworzeniu tego projektu - czytamy w opisie nowej akcji FRS.

[ TEMATY ]

ewangelizacja

youtube.com/pokojidobro

Do jakieś części z Was, Kochani Słuchacze, udało się nam dotrzeć z naszą muzyką i z naszym przekazem. To właśnie od Was otrzymujemy pytania związane z kolejnymi projektami. Mamy więc z jednej strony Wasze pragnienia, a z drugiej naszą pasję - chcemy za tym iść, chcemy to łączyć!

Ten nowy projekt muzyczny powstaje przy współpracy ze wspaniałą osobą - Małgorzatą Oleszczuk z zespołu ,,Chrust", która zadba o stronę wokalną płyty, która brzmieniowo będzie różnić się od poprzedniej. Sami jesteśmy ciekawi efektu końcowego!

Tym razem jednak nie będziemy tłoczyć płyty w postaci fizycznej (chyba, że pojawi się takie zapotrzebowanie od Was), dlatego też środki finansowe, których potrzebujemy są znacznie mniejsze.

Link do zbiórki i wsparcia projektu ewangelizacyjnego - nowa płyta FRS: Zobacz

2022-11-22 14:20

Ocena: +1 0

Reklama

Wybrane dla Ciebie

Ewangelizację trzeba zacząć od siebie

[ TEMATY ]

ewangelizacja

synod

M. SZTAJNER/NIEDZIELA

CZYTAJ DALEJ

Jak współpracować z Duchem Świętym?

2023-02-03 10:30

[ TEMATY ]

homilia

Karol Porwich/Niedziela

Jak współpracować z Duchem Świętym? Jak odkryć Moc Ducha Świętego w swoim życiu - zapraszamy na "szklankę dobrej rozmowy".

Zapraszamy na rozważanie! 5. niedziela zwykła, rok A.

CZYTAJ DALEJ

Chcemy być traktowani z miłością

2023-02-07 17:17

[ TEMATY ]

młodzież

II Synod Młodych

młody Kościół

list młodych do księży

Katarzyna Krawcewicz

II Synod Młodych diecezji zielonogórsko-gorzowskiej odbył się w listopadzie 2022 roku

II Synod Młodych diecezji zielonogórsko-gorzowskiej odbył się w listopadzie 2022 roku

Owocem II Synodu Młodych diecezji zielonogórsko-gorzowskiej jest list młodzieży do księży. Został on rozesłany do wszystkich kapłanów pracujących na naszym terenie. Czego pragnie młody Kościół, a co go boli? Co młodzież kocha w Kościele? Zachęcamy do zapoznania się z trzecią częścią listu.

„Kolejny problem to brak dbałości co do celebrowania Eucharystii czy podczas spowiedzi świętej. To piękne sakramenty, z których czerpiemy z wielką wdzięcznością. Jednak gdy widzimy, że kapłan ściągnął kazanie z Internetu, a ze sprawowaniem mszy ogromnie się spieszy i nie dba o przekazanie największej tajemnicy naszej wiary, czujemy się pokrzywdzeni. Chcemy piękna w Kościele, jakości, autentyczności. Brakuje nam też prawdziwej katechezy liturgicznej, chcemy wiedzieć i rozumieć, co dzieje się na liturgii, by nie wykonywać pustych znaków i nie wypowiadać słów bez pokrycia. Dodatkowo spowiedź święta, która ma nas pokrzepić, umocnić i obyć w Bożym Miłosierdziu staje się często czasem krytykowania czy wyrzucania swoich prywatnych frustracji przez księży. Sakrament pokuty i pojednania często jest dla nas trudny i gdy przychodzimy skruszeni i pokorni do konfesjonału, nie pomaga nam krzyk. Drogi Księże, w takich sytuacjach potrzeba nam dobra i opieki. Nie chodzi nam o to, by kapłani „słodzili” nam podczas spowiedzi, ale wiemy, że wszystko można powiedzieć na wiele różnych sposobów. Gdy dostrzegamy swój grzech i chcemy oddać się Bogu, chcemy być traktowani z miłością.

CZYTAJ DALEJ

Reklama

Reklama

Najczęściej czytane

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję