Teobańkologia poinformowała w mediach społecznościowych, że utraciła konto na Instagramie.
– Z nieznanej przyczyny straciliśmy nasze konto na Instagramie (ig: teobankologia). Miało ono aż 90 tys. obserwujących. To było ważne miejsce z bezcenną atmosferą i treściami, które w dużej mierze są nie do odzyskania – wyjaśnia Teobańkologia i dodaje:
Pomóż w rozwoju naszego portalu
– Razem stworzyliśmy na Instagramie piękną przestrzeń wsparcia, wymiany doświadczeń, dzielenia się świadectwami. Kiedy je straciliśmy, nasi obserwatorzy pokazali nam, że to miejsce było ważne nie tylko dla nas, ale dla całej społeczności.
Teobańkologia postanowiła działać. Aby pozostać w kontakcie z członkami społeczności, postanowiła z ich pomocą odbudować konto na Instagramie.
– Pomimo licznych starań nie udało nam się ani odzyskać konta, ani poznać przyczyny jego utraty. Jednak nie poddajemy się i, aby pozostać w kontakcie, od dziś zapraszamy na nowe konto ig: teobankologia.pl – mówi ksiądz Teodor Sawielewicz, założyciel Teobańkologii i dodaje:
Reklama
– Dostaliśmy od członków naszej społeczności ogrom wsparcia, za co jestem bardzo wdzięczny. Te wszystkie wiadomości upewniły nas, że warto spróbować jeszcze raz i nie poddawać się, pomimo trudności. Ufamy, że z tej sytuacji uda się wyprowadzić jeszcze większe dobro na chwałę Bożą i pożytek ludzi. Wierzymy, że razem z naszymi owieczkami możemy odbudować konto na Instagramie. Zachęcam do zaobserwowania nowego konta teobankologia.pl.
Teobańkologia zauważa, że, aby nie tracić kontaktu, warto korzystać z różnych platform. – Ta sytuacja pokazała, że warto przypomnieć, iż można nas znaleźć nie tylko na Instagramie, ale i na Facebooku, YouTube, TikToku oraz naszej stronie: teobankologia.pl – dodaje Teobańkologia.
– Czasami problemy spotykają nas po to, żebyśmy zobaczyli nową perspektywę, odpuścili, otworzyli się na to, co jeszcze przed nami, a nie rozpamiętywali to, co mielismy, a straciliśmy – mówi ksiądz Teodor.
Teobańkologia każdego dnia w mediach społecznościowych publikuje błogosławieństwa kapłana (o 7:00 w wersji pisanej i o 19:00 w wersji wideo), dzieli się przygotowanymi treściami, takimi jak np. seria komentarzy biblijnych czy filmy od serca, oraz organizuje wspólne modlitwy online (o 15:00 Koronką do Bożego Miłosierdzia i o 20:30 różańcem).