Reklama

Muzyczne DarY

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

19. 10. 2010

1. Stanisław Soyka - ur. w ziemi chaldejskiej - TRYPTYK RZYMSKI (3) ↑

2. Sal Solo & Grzegorz Kopala - Glorify the LORD - PRO LIFE (bz) •

Pomóż w rozwoju naszego portalu

Wspieram

3. Stróże Poranka - Zatrzymaj się na chwilę (4) ↑

4. New Life’m - Zakochałam się na 100 % (5) ↑

5. 2 Tm 2, 3 - Kantyk trzech młodzieńców {Dn 3,51} (6) ↑

6. Katolika Front - Blask niech prowadzi mnie (1) ↓

7. Chili my - Biała koszula (8) ↑

8. Magda Anioł - Ja wiem... (9) ↑

9. Antonina Krzysztoń - Tango o świcie (N/11) ↑

10. Raz. Dwa. Trzy. - Tylko we mgle błądzi człowiek (bz) •

11. Viola Brzezińska & Adam Krylik - Miłość {Hymn Życia} (7) ↓

12. Anastasis - Istnieję (N/13) ↑

13. 40 i 30 na 70 - Za wolność (17) ↑

14. Mietek Szcześniak - Rzeczy zmieniają się (12) ↓

15. Beata Bednarz - Pieśń Prześladowanych (16) ↑

16. Monika Kuszyńska - Słabość jest Siłą (15) ↓

17. A & D i Muniek - Recepta na szczęście (18) ↑

18. Golec uOrkiestra - Nie chcę żadnej sławy (N/20) ↑

19. Maleo Reggae Rockers - Serca nie oszukasz (14) ↓

20. The Goodboys - Kochaj mnie i daj mi siebie (N)

2010-12-31 00:00

Oceń: 0 0

Reklama

Wybrane dla Ciebie

Nowy papież ma serce maryjne

2025-05-19 21:15

[ TEMATY ]

Maryja

Papież Leon XIV

PAP/EPA/FABIO FRUSTACI

Chociaż nie wiadomo jeszcze w pełni, jakie są ulubione nabożeństwa nowego Ojca Świętego, pojawiły się już pewne oznaki jego sympatii maryjnych.

W swoim pierwszym wystąpieniu jako nowy Ojciec Święty i przed udzieleniem błogosławieństwa Urbi et Orbi z Loggii Błogosławieństw Bazyliki Świętego Piotra, papież Leon XIV powiedział: „Nasza Matka Maryja zawsze chce kroczyć u naszego boku, być blisko nas, pomagać nam swoim wstawiennictwem i miłością. Dlatego chciałbym się z wami pomodlić. Módlmy się razem o tę nową misję, o cały Kościół, o pokój na świecie i prośmy Maryję, naszą Matkę, o tę szczególną łaskę”. Następnie odmówił wspólnie ze wszystkimi modlitwę Zdrowaś Maryjo.
CZYTAJ DALEJ

Jest termin rozmowy Nawrockiego z Mentzenem. Dojdzie do przekazania poparcia?

2025-05-20 14:53

[ TEMATY ]

rozmowa

deklaracja

Karol Nawrocki

Sławomir Mentzen

Karol Porwich/Niedziela

Karol Nawrocki

Karol Nawrocki

Sławomir Mentzen zaprosił Rafała Trzaskowskiego i Karola Nawrockiego na rozmowę na kanale YouTube. Moi wyborcy to nie worki z ziemniakami i trzeba do nich trafić - podkreślił. Mentzen chciałby, aby kandydaci podpisali deklarację z postulatami ważnymi dla jego wyborców.

Kandydat Konfederacji na prezydenta, który uzyskał 14,81 proc. głosów w pierwszej turze wyborów prezydenckich, we wtorek opublikował wpis na platformie X, w którym zaprosił kandydata KO na prezydenta Rafała Trzaskowskiego i popieranego przez PiS Karola Nawrockiego na rozmowę na jego kanale na Youtube. "Nie ma lepszego sposobu na przekonanie do siebie moich wyborców, niż pojawienie się w moich mediach społecznościowych. Moi wyborcy nie oglądają waszych telewizji, nie kupują propagandy waszych mediów. Korzystają z mediów społecznościowych, oglądają moje materiały. Jeżeli wam zależy na ich głosach, przekonajcie ich do siebie" - napisał.
CZYTAJ DALEJ

Kapłański Jubileusz

2025-05-21 07:34

ks. Janusz Barski

Obecnie pracują oni na terenie trzech diecezji: legnickiej, wrocławskiej i świdnickiej. Mimo odległości, nadal bardzo ważnymi dla tej grupy są rocznice święceń i związane z nimi spotkania rocznikowe.

CZYTAJ DALEJ

Reklama

Najczęściej czytane

REKLAMA

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję