Reklama

Nowe rozmaitości

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Lans

Andrzej Celiński przypomniał się opinii publicznej. Wjechał swoim samochodem w barierę dźwiękochłonną. Żeby dłużej było o nim głośno, zostawił rozbity samochód na całą noc, czym wprawił w ruch maszynę policyjną.

Delikatny

Rano Celiński sam zgłosił się na policję, tłumacząc, że zostawił samochód, gdyż nie chciał robić rabanu w środku nocy, bo jak wiadomo, noc jest od spania. Nigdy nie dał poznać, że jest takim delikatnym politykiem.

Pomóż w rozwoju naszego portalu

Wspieram

Kwestia pory

Gdyby ktoś miał jakieś wątpliwości, Celiński był trzeźwy. Policja go, oczywiście, „przedmuchała”, gdy zgłosił się o porze, którą sam uznał za odpowiednią.

Iwiński pije do Celińskiego

Przy okazji stłuczki Celińskiego mikrofon podsunięto Tadeuszowi Iwińskiemu, żeby skomentował zdarzenie. Poseł zbagatelizował sprawę, dając za przykład Włochy, gdzie ponoć siada się za kierownicą nawet po wychyleniu butelki wina. Nie wiadomo, do kogo pił Iwiński, przecież Celiński uderzył w ścianę, gdyż droga była oblodzona.

Opóźnienia

Bagatelka. Tylko 300 dni wyniosły łącznie grudniowe opóźnienia pociągów. To prawie rok „w plecy”. Znaleźliśmy pocieszenie dla zarządzających koleją. Patrząc przez pryzmat całego gabinetu Donalda Tuska, państwo jest już trzy lata do tyłu.

(pr)

2011-12-31 00:00

Oceń: 0 0

Reklama

Wybrane dla Ciebie

Prezydent Karol Nawrocki powołał nowego I prezesa Sądu Najwyższego

2026-05-25 16:22

[ TEMATY ]

nowy prezes

I prezes Sądu Najwyższego

Prezydent Polski Karol Nawrocki

Przemysław Keler/KPRP

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Karol Nawrocki postanowieniem z dnia 25 maja 2026 r. powołał z dniem 27 maja 2026 r. Zbigniewa Kapińskiego na stanowisko Pierwszego Prezesa Sądu Najwyższego.

CZYTAJ DALEJ

Zmarł dr dr h.c. Krzysztof Czajkowski

2026-05-22 13:19

Archiwum

20 maja 2026 roku zmarł dr Krzysztof Czajkowski, wykładowca Uniwersytetu Jana Długosza w Częstochowie. Żył 63 lata. Z Uczelnią był związany od 1 października 1990 roku (gdy występowała jeszcze pod nazwą Wyższa Szkoła Pedagogiczna w Częstochowie). Był pracownikiem Instytutu Filologii Polskiej Wydziału Filologiczno-Historycznego, a następnie po zmianie nazwy Wydziału Humanistycznego (w 2019 roku).

Pełnił różnorodne funkcje, w tym m.in. był dyrektorem Instytutu Filologii Polskiej. Przez lata był koordynatorem Letniej Szkoły Języka i Kultury Polskiej, która funkcjonowała przy WSP, a następnie Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie.
CZYTAJ DALEJ

Pożar kościoła w Przemyślu. Ogień zniszczył wnętrze świątyni

2026-05-25 16:10

[ TEMATY ]

Kościół

pożar

Przemyśl

PAP/Darek Delmanowicz

W poniedziałkowe przedpołudnie doszło do pożaru kościoła przy ul. Leszczynowej w Przemyślu. Ogień został opanowany przez straż pożarną, jednak wnętrze świątyni zostało poważnie zniszczone.

Pożar wybuchł w poniedziałek 25 maja przed godz. 10:30 w kościele znajdującym się przy ul. Leszczynowej w Przemyślu. Na miejsce skierowano zastępy Państwowej Straży Pożarnej oraz jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej z powiatu przemyskiego.
CZYTAJ DALEJ

Reklama

Najczęściej czytane

REKLAMA

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję