Reklama

Muzyczne DarY

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

24. 05. 2011

1. Beata Bednarz - Życia cud (bz) •

2. Muniek Staszczyk feat. Anna Maria Jopek - Dzieje grzechu (3) ↑

Pomóż w rozwoju naszego portalu

Wspieram

3. Elektryczne gitary - Dywizjon 303 - Historia (4) ↑

4. Katolika Front - Jak dwa razy dwa (2) ↓

5. Maleo Reggae Rockers - Dzikie serce (bz) •

6. Antonina Krzysztoń - Wyznania (7) ↑

7. Raz. Dwa. Trzy. - Jego gest, Jego wzrok, Jego imię (10) ↑

8. Full Power Spirit - Światło, Życie, Solidarność (9) ↑

9. Propaganda DEI - Wojownicy (8) ↓

10. Julia & Grzegorz Kopala - Niech żyje Życie (6) ↓

11. Grzegorz Kloc - Jesteś godzien (12) ↑

12. Magda Anioł - Albo, albo (11) ↓

13. Jan Trebunia-Tutka & Mirosław Kowalik - Rozmowa się kołysze (N/14) ↑

14. De Press - Papieskie ślady - Amen (N/16) ↑

15. Krakowskie Przedmieście - Śpieszmy się (N/18) ↑

16. Mietek Szcześniak - Rzeczy zmieniają się (17) ↑

17. Monika Kuszyńska - Matko samotnych (15) ↓

18. The Goodboys - Kochaj mnie i daj mi siebie (19) ↑

19. TRANSITUS - Jeśli chcesz zakochać się (20) ↑

20. Love Story - Nie na darmo (N)

2011-12-31 00:00

Oceń: 0 0

Reklama

Wybrane dla Ciebie

Ksiądz z Polski tworzy internetową grę. "To produkcja, która opowiada historię!"

2026-04-07 08:00

[ TEMATY ]

gra

gra komputerowa

gra edukacyjna

"The Altar Boy Adventures"

Ksiądz dr Paweł Rybka stworzył grę przygodową The Altar Boy Adventures. Duchowny w wolnych chwilach uczył się sam programowania od podstaw. Jaki jest efekt?

Agata Kowalska: Skąd wziął się pomysł, żeby ksiądz stworzył grę komputerową? Czy to było marzenie z młodości, czy raczej odpowiedź na potrzeby duszpasterskie?
CZYTAJ DALEJ

Mieć w sobie siedem demonów, oznacza być w całości opanowanym przez zło

[ TEMATY ]

homilia

rozważania

cristalov/fotolia.com

Rozważania do Ewangelii J 20, 11-18.

Wtorek, 7 kwietnia. Wtorek w oktawie Wielkanocy.
CZYTAJ DALEJ

Od Niedzieli Palmowej po wielkanocne „Urbi et Orbi”. Papież Leon XIV wołał tylko o jedno

2026-04-07 18:40

[ TEMATY ]

pokój

modlitwa o pokój

wołanie o pokój

Leon XIV

Vatican Media

Od Niedzieli Palmowej po wielkanocne „Urbi et Orbi” Papież Leon XIV konsekwentnie prowadził Kościół ku jednemu wezwaniu: odłożyć broń, przerwać spiralę przemocy i pozwolić, by pokój Chrystusa przemienił ludzkie serca. W kolejnych celebracjach i wystąpieniach przypominał, że wojna uderza przede wszystkim w niewinnych, a prawdziwy pokój nie jest jedynie uciszeniem oręża, lecz rodzi się z miłości, dialogu i służby - przypomina Vatican News.

Już na początku Wielkiego Tygodnia Papież wskazał, że w wołaniu Ukrzyżowanego słychać „płacz tych, którzy są zdruzgotani, pozbawieni nadziei, chorzy i samotni” oraz „jęk boleści wszystkich tych, którzy są uciskani przez przemoc oraz wszystkich ofiar wojny”.
CZYTAJ DALEJ

Reklama

Najczęściej czytane

REKLAMA

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję