Reklama

Monitoring medialny

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

TEATR TELEWIZJI przedstawi na żywo w poniedziałek 27 lutego br. o godz. 20.20 spektakl Teatru Współczesnego „Skarpetki, opus 124” w reżyserii Macieja Englerta z udziałem Piotra Fronczewskiego i Wojciecha Pszoniaka. To drugi spektakl - po sukcesie „Boskiej!” - w cyklu „Teatr Telewizji na żywo”, który widzowie obejrzą również w Internecie.

RADIOWA DWÓJKA 1 marca br. będzie obchodzić 75. urodziny. Z tej okazji zaplanowano wiele wyjątkowych audycji oraz niespodzianek. Wśród nich znajdą się Koncerty Urodzinowe z udziałem m.in. Kapeli ze Wsi Warszawa, Kwartetu Wojtka Mazolewskiego, Levity, Polskiej Orkiestry Radiowej, Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia, a także specjalne wydanie audycji „Five o’clock”.

TELEWIZYJNA DWÓJKA chwali się rekordową oglądalnością programu „Tomasz Lis na żywo”. 13 lutego odnotowano niespotykaną dotąd liczbę ponad 4,5 mln widzów. Doceniając niewątpliwy sukces, nie można jednak nie wziąć pod uwagę tematyki, która koncentrowała się wokół śmierci małej Magdy z Sosnowca.

TRANSMISJE TVP1 i TVP2 zawodów Pucharu Świata z udziałem Kamila Stocha i Justyny Kowalczyk w niedzielę 5 lutego spotkały się z bardzo dużym zainteresowaniem widzów telewizji publicznej. Efektowne zwycięstwo Kamila Stocha w Predazzo w rywalizacji z wiceliderem Pucharu Świata w skokach narciarskich Gregorem Schlierenzauerem z Austrii i Andersem Bardalem z Norwegii przyciągnęło uwagę 4 mln 722 tys. widzów.

(mł)

Pomóż w rozwoju naszego portalu

Wspieram

2012-12-31 00:00

Oceń: 0 0

Reklama

Wybrane dla Ciebie

Zwyciężczyni Eurowizji Dara: "Myślę, że Bóg jest najwspanialszy! Może otworzyć przed nami wszystkie drzwi"

2026-05-19 13:16

[ TEMATY ]

Eurowizja

PAP/EPA/HANNIBAL HANSCHKE

Zwyciężczyni Eurowizji Dara z Bułgarii w zaskakującym wywiadzie wideo wyznała wiarę w Boga.

„Kocham Boga. Myślę, że Bóg jest najwspanialszy. Może otworzyć przed nami wszystkie drzwi”. Bułgarska zwyciężczyni Eurowizji, Dara, złożyła to zaskakujące wyznanie wiary w Boga w wywiadzie wideo dla niemieckiej gazety BILD.
CZYTAJ DALEJ

Francuski sąd rozstrzyga spór o katedrę Notre-Dame: historyczne witraże zastąpią nowoczesne

2026-05-21 09:32

[ TEMATY ]

Notre‑Dame

Monika Książek

Decyzja sądu jest odpowiedzią na wniosek o wstrzymanie trwających w katedrze prac nad demontażem i wymianą historycznych witraży. Apelowali o to konserwatorzy i przedstawiciele stowarzyszeń zajmujących się ochroną dziedzictwa kulturowego. Obrońcy witraży podkreślali, że skoro przetrwały one tragiczny pożar, to ich zachowanie powinno być naturalnym wyborem w procesie odbudowy.

Inicjatorem pomysłu wprowadzenie do odrestaurowanej katedry współczesnych witraży jest prezydent Francji Emmanuel Macron, który motywuje swą decyzję pragnieniem pozostawienia w bazylice „śladu XXI wieku”, który okazał się dla katedry tak bolesny poprzez wyniszczający pożar. Koszt przedsięwzięcia szacowany jest na około 4 mln euro. Ostateczna decyzja w sprawie urządzenia paryskiej katedry należy do państwa, które od 1905 roku jest jej właścicielem.
CZYTAJ DALEJ

Szczecin/ Nie żyje 19-letni funkcjonariusz SG, dwie osoby w szpitalu

2026-05-21 13:21

[ TEMATY ]

szkoła

Adobe Stock

Zmarł funkcjonariusz Straży Granicznej, a dwie osoby trafiły do szpitala – poinformowała Prokuratura Okręgowa w Szczecinie. Do zdarzenia doszło z poniedziałku na wtorek na terenie jednego z internatów w Szczecinie. Funkcjonariusze byli po służbie.

- Mężczyźni spożywali w internacie alkohol. Rano w łóżku znaleziono ciało 19-latka. Dwie pozostałe osoby zostały przewiezione do szpitala. Zostało wszczęte śledztwo – przekazała PAP rzeczniczka prasowa Prokuratury Okręgowej w Szczecinie prok. Julia Szozda.
CZYTAJ DALEJ

Reklama

Najczęściej czytane

REKLAMA

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję